Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100
PDF
Zomerdam MN5.1 CI250/100
preț la cerere
Luați legătura cu vânzătorul
Vă rog să mă contactați
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 1 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 2 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 3 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 4 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 5 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 6 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 7 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 8 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 9 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 10 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 11 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 12 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 13 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 14 - Machineryline
Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100 | Imagine 15 - Machineryline
Vă interesează anunțul?
1/15
PDF
Preţ:
la cerere
Solicită prețul
Notificați-mă despre schimbarea prețului
Luați legătura cu vânzătorul
Greutate proprie: 200 kg
Locul de amplasare: Polonia Zamość7653 km to "United States/Columbus"
Data publicării: mai mult de o lună
Machineryline ID: DD44145
Descriere
Frecvenţă: 50 Hz
Voltaj: 400
Numărul de faze: 3
Dimensiuni de gabarit: 1,3 m × 0,5 m × 1,1 m
Stare
Stare: second hand
Servicii suplimentare
Informaţie suplimentară — Detector de metale industrial Zomerdam MN5.1 CI250/100
Używany
detektor metalu
Wymiary bramki: 250mm x 100mm (wys)
Szerokość taśmy: 250mm
Producent
: Zomerdam
Model
: MN5.1 CI250/100
Wysokość
: 1100 mm
Szerokość
: 500 mm
Długość
: 1300 mm
Waga
: 200 kg
Zasilanie elektryczne
: 400V 50Hz 3N