Moldova / română
Întrare / Înregistrare
Întrare / Înregistrare
Publicați un anunț
Publicați un anunț
Machineryline
»
Piese de schimb
»
Piese de schimb Caterpillar
Bosch Rexroth
Case
Deutz
Hitachi
JCB
Komatsu
Kubota
Liebherr
Rexroth
Volvo
»
Piese de schimb Caterpillar 231
»
Hidraulică Caterpillar 231
Pompe hidraulice Caterpillar
Motoare Caterpillar
Transmisii finale Caterpillar
Cilindrii hidraulici Caterpillar
Distribuitoare hidraulice Caterpillar
Idlere Caterpillar
Motoare hidraulice Caterpillar
Reductoare rotative Caterpillar
Coroane rotire Caterpillar
Injectoare Caterpillar
Role inferioare Caterpillar
Sprocket Caterpillar
Elemente de fixare Caterpillar
Cuple rapide Caterpillar
Unităţi de control Caterpillar
»
Hidraulică Caterpillar 231
Căutarea
(număr de catalog, marca, modelul, piesă de schimb)
Categorie
cilindrii hidraulici
pompe hidraulice
distribuitoare hidraulice
filtre hidraulice
Arată tuturor
Categoria de maşină
utilaje de constructii
excavatoare
Arată tuturor
Marca
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
2CMachinery
ABG
Titan
ABI
AGCO
AKG
ATN
Abex
Aebi Schmidt
Agria
Agrifac
Ahlmann
AL
AS
AX
AZ
Ahwi
Airman
AX
Ajax
Albach
Albright
Alfa
Allcons
Alstom
Altrad Belle
Amada
Ammann
Apageo
Aramine
Arburg
Argo
Argo
Arjes
Aron
Ashok Leyland
Astra
RD
Atlantic
Atlas Copco
Atlas
1302
1304
1404
1504
1604
1704
1804
AR
MH
TW
W series
Atlet
Ausa
D-series
BMF
BMS
BOMAG
BC
BM
BW
BQ
BST
BT
C-series
Backer
Bahco
Baljer & Zembrod
Balkancar
Baltacıoğlu
Barber-Greene
Barford
Bauer
Bauknecht
Baumann
Bedford
Behr
Behringer
Bell
Belle
Belotti
Benati
Benford
Benfra
Berg
Berky
Bertolini
Bezares
Biemmedue
Binotto
Birkenbeul
Bitelli
BB
Bizon
Black Bruin
Bobard
Bobcat
319
320
325
328
331
334
341
430
553
743
753
763
863
A series
E series
PA
S series
T series
Bondioli & Pavesi
Bonfiglioli
Bonfiglioli
Borelli
Bosch Rexroth
Bosch
Boschung
Boss
Boss
Brand Hydraulics
Braud
Breining
Brevini
Broadcrown
Brokk
Broyt
Brunnhuber
Bucher Hydraulics
Bucher
Buchholz Hydraulik
Buchholz
Bulmor
Böcker
CIFA
CM
CNH
CVS Ferrari
Camion
Carraro
Casagrande
Casappa
Case IH
Case
40XT
321
420
440
445
450
570
580
590
621
688
695
721
770
788
821
921
1088
1107
1188
1650
1840
1845
CX
SR
SV
W-series
Caterpillar
12H
12M
120
120G
120H
120K
120M
140
140G
140H
140K
140M
160
160H
160K
160M
212
215
216
216B
226
226B
231
231D
232
232B
235
236
236D
242
245
245B
246
247B
259D
262C
262D
277C
289D
301
301.5
301.6
301.7
301.8
302
302.4
302.5
302.7
303
303.5
303C
303E
304
304ECR
305
305.5
305CR
305E
305ECR
306
307
307C
307D
307E
308
308C
308D
308E
308E2
308E2CR
311
312
312B
312C
312CL
312D
312E
312EL
313
313C
314
314DLCR
314E
314ELCR
315
315B
315C
315D
315F
316
316EL
317
317BL
318
318B
318BL
318C
319
319D
320
320B
320BL
320C
320CL
320D
320DL
320E
320GC
321
321D
322
322C
322L
323
323D
323EL
324
324D
324E
324EL
325
325B
325BL
325BLN
325C
325CL
325D
325DL
325F
326
326D
329
329D
329DL
330
330B
330BL
330C
330CL
330CLN
330D
330DL
330F
330L
336
336D
336DL
340
340F
345
345B
345BL
345C
345CL
345D
345DL
349
349DL
349EL
350
350L
365
365B
365CL
374
375
375L
390
390F
395
416
416C
416D
416E
420
422
424
426
426B
426C
428
428B
428C
428D
428E
428F
430
430F
432
432D
432E
432F
434
434E
434F
438
438B
438C
444
444F
525
631
631E
730
735
740
740B
769
771
773
775
777
777D
777E
777F
777G
816
824
824G
826
826G
906
906H
907
908
908M
910
910E
914
914G
916
920
924
924G
924K
926
928
928F
930
930G
930M
936
936F
938
938F
938G
938H
938K
938M
943
950
950B
950E
950F
950G
950H
950K
950L
953
953C
953D
955
955L
960
960F
962
962G
962H
962K
962M
963
963B
963C
963D
966
966C
966D
966E
966F
966G
966H
966K
966M
966MXE
972
972G
972H
972K
972M
973
973C
973D
980
980C
980F
980G
980H
980K
980M
982
982M
986
988
988B
988F
988G
988H
988K
990
992
6015B
AP
AP655
C-series
C18
CB
CB534
CD
CD10
CS
CS56
CS533
CS563
CS583
DE
DP
DP15
DP18
DP30
DP45
D series
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
D250
D300
D350
D400
E-series
E70
E70B
E200B
EC
EP
EP16
EP18
EP20
EP25
F-series
G-series
GC
GP
IT
IT28F
IT28G
IT38F
M-series
M312
M313
M313C
M313D
M314
M315
M316
M318
M320
M322
M323
M325
MH
NR
PM
R-series
TH
TH62
TH63
TH407
TH560
V-series
V80
Centa
Cesab
Champion
Champion
Char-Lynn
Charlatte
Chieftain
Claas
Targo
Torion
Clark Ranger
Clark
C-series
H-series
Cobo
Coime
Colmar
Comacchio
Combilift
Comer
Corinsa
Courtoy
Crown
Cummins
Curtis
DAF
SB
Daewoo
B-series
Mega
Daikin
Daimler
Dana
Danaher
Danfoss
David Brown
Delphi
Delta
Delvano
Demag
AC
CC
Denison Hydraulics
Dennis
Denso
Desta
Deutz
D-series
Develon
DX
Dewulf
Dieci
Digga
Ditch-Witch
Donaldson
Doosan
DH
DL
DX
SD
Solar
Doppstadt
DW
Dowty
Dresser
TD
Dulevo
Duplomatic
Durwen
Dynamatic
Dynapac
CA
EHT
ERF
ERT
ETC
EWK
Eaton
Edbro
Eder
Eggersmann
Elektra
Elges
Emerson
Enerpac
Engel
Enteco
Epiroc
Ero
Eurocomach
Eurofluid
Euromach
Extec
FAE
FAG
FAI
FAUN
ATF
RTF
FFG
FP
Fan
Fantuzzi Reggiane
Fantuzzi
Fanuc
Faresin
Faroil
Faster
Fendt
Fermec
760
860
Festo
Fiat
Fiat-Allis
FD
FL
FR
Fiat-Hitachi
EX
FB
FD
FH
FR
W-series
ZX
Fiat-Kobelco
E-series
W-series
Fiedler
Finlay
Finn-Rotor
Fiori
Fischer
Flender
Flutec Hydraulics
Flutek
Ford
E-series
Franz Kleine
Frei
Fuchs
Fuchs
MHL
Furukawa
W-series
GE
GHH
GP Equipment
Galtech
Garbe Lahmeyer
Gehl
AL
General Motors
General
Genie
GTH
Z series
Geohammer
Geotech
Gessmann
Giant
Gigant
Gillig
Goldhofer
Gottwald
Gradall
Gregoire
Gremo
Grillo
Grimme
Griptech
Grove
AT
GMK
Guntert & Zimmerman
HANOMAG
44C
44D
55D
60E
B-series
C-series
D-series
HAWE
HIAB
HMF
HP
HPI
HSM
HSW
HZM
Haas
Hako
Haldex
Halla
Hamm
DV
H-series
HD
Hammel
Handok Hydraulic
Hanix
H-series
Hansa
Hatz
Haulotte
H-series
Hazemag
Hema
Hengst
Hengstler
Herion
Herrenknecht
Hesselman
Hidromek
Hidrosil
Hifi Filter
Hitachi
EX
KH
LX
ZW
ZX
Zaxis
Hofman
Hofmann
Holland Lift
Holmer
Holp
Horsch
Hubtex
Huddig
Humer
Husco
Husqvarna
Hyco
Hydac
Hydraulik-Technik
Hydreco
Hydrema
805
806
807
906
922
Hydrocontrol
Hydromatik
Hydronit
Hydropa
Hydropack
Hydros
Hydrosila
Hyest Corporation
Hyster
A-series
E-series
H-series
R-series
S-series
Hyundai
HL-series
HW-series
HX-series
R-series
Robex
Hyva
Hägglunds
Häner
IHC
IHI
CCH
DCH
IS
IKO
IMER Group
IMT
IPC
IPV
ITR
IVECO
Ifm
Imer
Imer-L&T
Indexator
Ing. Bonfiglioli
Ingersoll Rand
DD
ECM
SD
Intermix
International Harvester
International
Irizar
Iron
Iskra
Isuzu
Italgru
JBT
JCB
1CX
2CX
3CX
3DX
4CX
5CX
110
205
215
220X
225
250
406
407
409
410
411
416S
417
426
427
436
437
456
457
520
524
525
526
527
528
530
531
532
535
536
537
540
541
550
560
803
926
8008
8010
8014
8015
8016
8018
8020
8025
8026
8030
8032
8035
8045
8050
8052
8055
8060
8080
8085
G-Series
JS
JZ
Robot
TM
Vibromax
JLG
10
450
JSB
Jacobsen
Jenz
John Bean
John Deere
310 G
310 J
310 K
310S K
333 G
410
510
524
544 J
724
750
824
850
855
955
965
1065
2054
2066
3200
3400
C-series
Johnson
Joskin
Joy
Juli
Jungheinrich
ECE
EFG
ESE
ETV
Junttan
KYB
Kahlbacher
Kaiser
Kalmar
LMV
Kamag
Kato
Kaup
Kawasaki
Kaweco
Keestrack
Kessler+Co
Kiefer
King Long
Kinglink
Kleemann
Klemm
Knorr
Knorr-Bremse
Kobelco
SK
Komatsu
D series
FD
GD
HD
PC
PW
SK
WA
WB
Komptech
Konecranes
Koop
KrAZ
Kracht
Kramer
Kramer
Kramp
Krauss Maffei
Kroll
Krone
Kronos
Krpan
Krupp
GMT
KMK
Kubota
K-series
KH-series
KX-series
R-series
U-series
Kuhn
Kärcher
Kässbohrer
Küpper-Weisser
LJM
Ladog
Landini
Langen
Lansing
Lefort
Leitner
Leyland
Libra
Liebherr
A-series
HS
K-Series
L-series
LB
LH
LR
LTM
MK
PR
R-series
T-series
Lincoln
Linde
E-series
H-series
K-series
L-series
N-series
P-series
R-series
T-series
V-series
W-series
Lindner
Link-Belt
Linnhoff & Henne
LiuGong
922
CLG
Ljungby Maskin
L-series
Locatelli
Logset
Loher
Lombardini
Lukas
Luna
Lvovskii
Lännen
M+S Hydraulic
MAN
TGL
TGM
TGS
TGX
MP Filtri
MX
MacDon
Macmoter
Mafi
Magirus
Magni
RTH
Main
Mait
Mando
Manitou
MRT
MT
VJR
Manitowoc
Mannesmann
Mantsinen
Marchetti
Marini
MF
Marrel
Mars
Marshall
Maschio
Massenza
Massey Ferguson
50
60
Matbro
TR250
Max
McCloskey
McConnel
McCormick
Mecalac
6
8
11
12
14
714
AX
Mecbo
Meiller
Mengele
Menzi Muck
A-series
Mercedes-Benz
Actros
Antos
Arocs
Econic
Meritor
Merlo
P-series
Meta
Metabo
Metaris
Metso
Lokotrack
Mi-Jack
Milwaukee
Mitsubishi
FB
Moffett
Montabert
Monzon
Moog
Morris
Moxy
MT
Mueller
Mulag
Multidocker
Multihog
Mustang
Mählers
Nabtesco
Nachi
Neuson
75
1404
3503
6002
8002
New Holland
B-series
CX
D-series
E-series
L-series
LB
LM
MH
NH
TH
TS
W-series
WE
Nicolas
Niftylift
Nishina
Nissan
Niyoshi Bussan
Nobas
Norcar
Nord
Nordmeyer
Normet
Nuova
O&K
D-series
F-series
L-series
MH
RH
OM
OMFB
OMG
Ognibene
Orange
Orsta
Oshkosh
PB
PMI
PMP
PPM
ATT
PSM
PTC
PV
Paccar
Palazzani
Palfinger Palift
Palfinger
Parker
Paus
RL
Pel-Job
EB
Pellenc
Perkins
Peterson
Pettibone
Piccini
Pichon
Pilot
Pinguely
Poclain Hydraulics
60
Ponsse
Potain
PowerFab
Powerscreen
Chieftain
Warrior
Prakla
Prime Drilling
Prinoth
Promecam
Putzmeister
Qingdao Promising
Quappen
RM
RM-Terex
Rammax
Ranger
Rauch
Reggiana Riduttori
Reich
Reichert
Renault
Rexroth
Rhinoceros
Rigitrac
Ring
Roberine
Robust
Rocla
Roemheld
Rofan
Rohr Bagger
Ropa
Roquet
Ross
Rotary
Rotor
Rottne
Rotzler
Rousseau
Royal
Rubble Master
Ruthmann
Röhm
SAI
SAM
SAME
SDLG
SEM
SF-Filter
SKF
SMC
STAR
Safan
Safim
Sakai
Salami
Samsung
SE
Sandretto
Sandvik
CH
Pantera
QH
Sandvik-Tamrock
Sany
Sata
Sauer-Danfoss
Sauter
Savalco
Scania
Scarab
Schabmüller
Schaeff
HML
HR
SKL
Scheuerle
Schnupp
Schuitemaker
Schwing
Schäffer
Semperit
Sennebogen
735
818
821
825
830
835
840
870
Sermac
Sgariboldi
Shantui
Shibaura
Shimadzu
Siemens
Siloking
Silvatec
Skytrak
Soilmec
SR
Solaris
Solmec
Soosan
SB
Sovam
Sparex
Spierings
SK
Stabilus
Stahl
Stanadyne
Stara
Stauff
Stavostroj
VV
Steinbock
Sterling
Stetter
Steyr
Stihl
Still
EXU
FM
MX
R-series
Storti
Strassmayr
Strautmann
Streicher
Streumaster
Strickland
Stucchi
Sumitomo
SH
Sun Hydraulics
Sun
Sundstrand
Sunfab
Sunward
SWE
Superior
TAKRAF
TCM
TJB
TLD
TML
TRW
TTS
Tadano Faun
ATF
Tadano
ATF
Takeuchi
TB
Tamrock
Tana
Tata
Temsa
Tenco
Terberg
Terex
820
860
970
A-series
AC
TC
TL
TW
Terex-Fuchs
Tesmec
Thaler
Thomas
Thumm
Thwaites
Tigercat
Titan
Toshiba
Tox
Toyota
Tracto-Technik
Trans-Lift
Transmanut
Trioliet
Trojan
TurollaOCG
Twin Disc
Uchida
Ultra
Ultra
UniCarriers
Universal
UpRight
VDL
VEM
VF Venieri
VTS
Valeo
Valmet
Valtra
Veljan
Verachtert
Vermeer
D-series
Vervaet
Vibromax
W
Vickers Hydraulics
Viking
Vivolo
Voac
Voith
Volk
Volvo
846
A-series
B-series
BL
BLC
C
EC
ECR
EW
G-series
L-series
LM
MC
N-series
PL
Volvo-ABG
6870
Voss
Vögele
WABCO
WEG
Wacker Neuson
6503
ET
EW
EZ
RD
Wacker
Wagner
Wagner
Waitzinger
Walvoil
Warynski
Weber
Weidemann
Weimar
Welte
Werklust
WG
White
Wille
Wirtgen
SP
W-series
WR
Wölfle
XCMG
QY
XE
YTO
Yale
ERP
Yanmar
B-series
C-series
SV
V-series
Vio
Yuchai
ZF
ZTS
Zago
Zaugg
Zeck
Zeppelin
ZM
Zettelmeyer
ZL
Zexel
Zollern
Zoomlion
PY
Åkerman
H
Arată tuturor
Locul de amplasare
Căutare într-o rază de
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Moldova
Europa
Italia
România
Polonia
Arată tuturor
Arată tuturor
Preţ
–
€
$
Tipul anunțului
vânzare
de la producător
leasing
credit
plată în rate
trade-in (schimb cu diferență de plată)
schimb
Arată tuturor
Disponibilitate
disponibil
Arată tuturor
Anul
–
Lipsește vreun filtru?
Propuneți o modificare
Găsit:
-
arată
Găsit:
6 anunțuri
Arată
6 anunțuri:
Hidraulică Caterpillar 231
Filtru
Ordonează
:
Data publicării
Data publicării
La început mai scump
La început la preț mic
Anul - la început anunțurile noi
Anul - la început vechi
cilindru hidraulic Conform: Caterpillar 231D 5WJ00065 Cilindru 6E5021 pentru excavator Caterpillar Caterpillar 231D 5WJ00065
4
Cilindru hidraulic Conform: Caterpillar 231D 5WJ00065 Cilindru 6E5021 pentru excavator Caterpillar Caterpillar 231D 5WJ00065
Preț la cerere
Hidraulică - cilindru hidraulic
6E5021
Italia, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Luați legătura cu vânzătorul
1
Pompă hidraulică Conform: Caterpillar 231D 5WJ00065 Grup 9T9158 pentru excavator Caterpillar Caterpillar 231D 5WJ00065
Preț la cerere
Pompă hidraulică
9T9158
Italia, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Luați legătura cu vânzătorul
Vindeți utilaje sau vehicule?
Faceți-o cu noi!
Publicați un anunț
cilindru hidraulic Conform: Caterpillar 231D 5WJ00065 Cilindru 9T9371 pentru excavator Caterpillar Caterpillar 231D 5WJ00065
4
Cilindru hidraulic Conform: Caterpillar 231D 5WJ00065 Cilindru 9T9371 pentru excavator Caterpillar Caterpillar 231D 5WJ00065
Preț la cerere
Hidraulică - cilindru hidraulic
9T9371
Italia, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Luați legătura cu vânzătorul
1
Cilindru hidraulic pentru excavator 231D pentru utilaje de constructii Caterpillar Excavator Caterpillar 231D
Preț la cerere
Hidraulică - cilindru hidraulic
România, Satu Mare
RĂTEZ DEZMEMBRĂRI SRL
Luați legătura cu vânzătorul
2
Distribuitor hidraulic Caterpillar 231-6950 + 201-9354 - SECȚIUNEA 11 pentru excavator Caterpillar 325D
Preț la cerere
Hidraulică - distribuitor hidraulic
Polonia, Tarnowskie Góry
ROCH POWER HYDRAULICS Sp. z o.o.
Luați legătura cu vânzătorul
1
Filtru hidraulic 8J7390 pentru excavator Caterpillar Caterpillar 231D 5WJ00065
Preț la cerere
Hidraulică - filtru hidraulic
8J7390
Italia, Anzola Emilia (BO)
CERVETTI TRACTOR SRL
Luați legătura cu vânzătorul
Nu găsiți piesa de schimb?
Trimiteți imediat o cerere!
Comandați piesa de schimb
Găsit:
6 anunțuri
Arată
Numere de catalog populare
Pompe hidraulice Caterpillar 3228733
Hidraulică Caterpillar 5415604
Cilindrii hidraulici Caterpillar 4712156
Hidraulică Caterpillar 209-3258
Cilindrii hidraulici Caterpillar 1571352
Pompe hidraulice Caterpillar 2448483
Cilindrii hidraulici Caterpillar 9T-0415
Reductoare rotative Caterpillar 1624696
Cilindrii hidraulici Caterpillar 2231335
Cilindrii hidraulici Caterpillar 3412802
Vezi şi
Hidraulică Caterpillar 231 în România